fbpx

Mida on vaja edukaks investeerimiseks?

Videos räägin, mis tingimused peavad olema täidetud, et saaks rahuliku südamega investeerida ning kuidas kombineerida teadmisi, kogemust ning investeerimise tööriistu, et jõuda edukalt eesmärgini.

Räägin ka enda lähenemisest investeerimisele ning sellest, mida kasulikku võiks investorile anda investeerimiskoolitus.ee keskkond.

Kuidas aktsiaid analüüsida?

Allpool viidatud videos näitan, kuidas kiiresti saada hea ülevaade sellest, kuidas analüüsida aktsiainvesteeringuid tehes ettevõtte finantstugevust. See on üks elementaarseid tegevusi, mida tasuks enne iga aktsiainvesteeringut tegemist läbi teha:

Kuidas koostada edukas portfell?

Järgnevas vidoes tutvustan meisterinvestori portfelli koostamise raamistikku. Selle lähenemise puhul on portfell jaotatud erineva riskiga kihtideks: likviidsuskiht, turukiht, väärtuskiht ning riskikiht:

Kui soovid teha veelgi teadlikumaid valikuid investeerides:

Vali sobiv koolitus koos vajalike tööriistadega

Soovitame:

Täielik koolituspakett:

100% raha tagasi garantii

Koolituskeskkond täieneb pidevalt ning kõik koolitused jõuavad veebikeskkonda koolituspaketi kehtivuse ajal. Kui sa siiski pole rahul keskkonna või koolitustega, anname sulle 100% raha tagasi garantii 30 päeva jooksul peale ostmist. Anna lihtsalt teada ja maksame kogu raha tagasi.

Shopping Cart