fbpx

Mida on vaja edukaks investeerimiseks?

Videos räägin, mis tingimused peavad olema täidetud, et saaks rahuliku südamega investeerida ning kuidas kombineerida teadmisi, kogemust ning investeerimise tööriistu, et jõuda edukalt eesmärgini.

Räägin ka enda lähenemisest investeerimisele ning sellest, mida kasulikku võiks investorile anda investeerimiskoolitus.ee keskkond.

Antud video on kolmas seeriast, kuidas edukalt investeerida. Eelmises videos näitasin, kuidas kiiresti saada hea ülevaade sellest, kuidas analüüsida aktsiainvesteeringuid tehes ettevõtte finantstugevust. Antud video saad vaadata siit alljärgnevalt lingilt:

Lisaks tutvustasin varasemalt meisterinvestori portfelli koostamise raamistikku. Selle lähenemise puhul on portfell jaotatud erineva riskiga kihtideks: likviidsuskiht, turukiht, väärtuskiht ning riskikiht. Antud lähenemist tutvustan alljärgnevas videos:

Mõni aeg tagasi toimus veebiseminar, kus rääkisin erinevatest investeerimisvigadest ning kuidas neid vältida. Lisaks vastasin hulgale kasutajate küsimustele. Veebiseminari salvestus saab järgi vaadata alljärgnevalt lingilt: