fbpx

Kõik koolitused

Vaata koolitusi ning nende sisu, registeeri ning osale endale sobival ajal!
Kõik

Videokoolitused

Siit leiad kõik meie koolitused, mida saad läbida endale sobival ajal virtuaalselt. 

Koolitustele ligipääsu saad osta kas eraldi või paketina, kuhu oleme kombineerinud kokku rohkem kui ühe koolituse. Ühtse paketina on koolitused alati soodsamalt.

 Iga koolituse puhul näed sellele klikkides koolituse sisu kirjeldust ja struktuuri. Samuti saad koolituse peal klikkides sellele registreeruda.

€199

Aktsiainvestori meistrikoolitus

Saad teadmised ja tööriistad kasutamaks ka keerukamaid aktsia hindamise mudeleid ning suudad ise aktsiate õiglast väärtust hinnata ja erinevaid tegureid arvesse võtta. Kõige põhjalikum eestikeelne aktsiakoolitus.

€69

Investeerimisega alustamine

Omandad kõik teadmised, mida üks alustaja investeerimisega muretult alustamiseks vajab. Räägitakse varaklassidest ning tehakse läbi sammud aktsiatesse investeerimisel ning info hankimisel.

Tehnilise analüüsi tööriistad

Saad ülevaate olulisematest tehnilise analüüsi põhimõtetest, meetoditest ja tööriistadest. Saad teada, millistel juhtudel tehniline analüüs töötab ja millistel mitte ning kuidas seda lähenemist oleks mõistlik kasutada.

€149

Investeerimise tööriistad

Saad ligipääsu ja ülevaate tööriistadest, millega muuta oma investeeringute tegemine, analüüsimine ning jälgimine lihtsamaks. Kaetud on kõik erinevad tööriistad, meetodid ja varaklassid mida investoril vaja kasutada.

€69

Majandustsüklid ning makromajandus

Saad ülevaate majandustsüklitest ning kuidas need mõjutavad investeeringuid, et paremini hinnata, millisesse sektorisse peaks investeerima või kuidas makromajanduse näitajaid arvesse võtta.

€69

Isiklike rahaasjade põhimõtted

Omandad teadmised ja nipid oma rahaasjade paremast korraldamisest ning finantsotsuste tegemisest, et rahaasjad püsiksid korras ning saaksid muretumalt oma vara kasvatada.

€69

Suhtarvude kiirkursus

Saad ülevaate ning praktilised näited, kuidas kasutada investeeringute hindamise juures suhtarve ning paremate investeeringute tegemiseks kiirelt investeeringuid hinnata ja võrrelda.

€69

Väärtuspõhine investeerimine

Investeeri nagu Warren Buffett! Õpid kuidas leida odava hinnaga, aga väärtuslikke aktsiaid, mis ajalooliselt on näidanud üle majandustsükli head tootlust.

€49

Investeerimisideede leidmise lühikursus

Saad näpunäiteid, kuidas leida enda jaoks sobivaid investeerimisideid, kasutades selleks erinevaid tööriistu, kasulikke allikaid või teiste investorite poolt avaldatavat informatsiooni.

€69

Võlakirjade hindamine

Saad vajalikud tööriistad ja teadmised, kuidas hinnata ja võrrelda võlakirju, et tekitada oma portfelli mõistliku riskiga passiivne rahavoog.

€99

Portfelli koostamise tehnikad ja tööriistad

Saad teadmised ning põhimõtted, kuidas oma portfelli paremini juhtida, et saavutada võimalikult kõrge riski ja tulu suhe ning omada kõigest vajalikust ülevaade.

€49

Investeerimine läbi ettevõtte

Saad vastused küsimustele, millal investeerida erasikuna ja millal ettevõtte alt. Samuti millega pead arvestama ettevõtte maaklerkontode avamise ja maksude erisusest.

Tasuta

Rahaedu põhimõtted – raamatu lisamaterjalid

Siit leiad raamatu "Rahaedu põhimõtted" lisamaterjali ning teema lühitutvustuseks olevat lühiloengu.

€49

Praktiline alustamine

Saad praktilised näpunäited, kuidas investeerimisega alustada ning seda kõike ainult läbi näidete. Ei mingeid üleliigseid teoreetilisi selgitusi, mida saad ise hiljem juurde lugeda.

€49

Kõik mida teada pensionist

Saad ülevaate Eesti olulisematest aspektides pensionisüsteemist ning ning vastuseid küsimustele, kas ja kuidas enda pensioni koguda.

€49

Käitumusliku rahanduse lühikursus

Vältimaks investeerides vigu, on kasulik teada, kuidas oled investeerides mõjutatud emotsioonidest ja psühholoogiast. Peale selle koolituse läbimist suudad paremini emotsionaalseid vigu vältida.

Online seminarid

Iga kuu esimesel ja kolmandal kolmapäeval toimuvad online seminarid, kus iga kord räägitakse mõnda praktilist teemat ning antakse ülevaade hetkel finantsturgudel toimuvast. Lisaks on see koht, kus kõik osalejad saavad koolitajalt oma küsimusi küsida.

Shopping Cart

Kuidas teha paremaid investeeringuid?

  1. Mida on vaja edukaks investeerimiseks?
  2. Kuidas kiiresti ja efektiivselt analüüsida aktsiainvesteeringuid?
  3. Millistest põhimõtetest lähtuvalt koostada portfelli?

Saa TASUTA põhjalik kokkuvõtte koos videodega: