fbpx

Kõik koolitused

Vaata koolitusi ning nende sisu, registeeri ning osale endale sobival ajal!
Kõik

Videokoolitused

Siit leiad kõik meie koolitused, mida saad läbida endale sobival ajal virtuaalselt. 

Koolitustele ligipääsu saad osta kas eraldi või paketina, kuhu oleme kombineerinud kokku rohkem kui ühe koolituse. Ühtse paketina on koolitused alati soodsamalt.

 Iga koolituse puhul näed sellele klikkides koolituse sisu kirjeldust ja struktuuri. Samuti saad koolituse peal klikkides sellele registreeruda.

€199

Aktsiainvestori meistrikoolitus

Koolitus keskendub aktsiatesse investeerimisele alates baasteadmistest kuni keerukate aktsia väärtuse hindamise mudeliteni välja.

€69

Investeerimisega alustamine

Koolitus keskendub kõige olulisematele aspektidele, mida igaüks võiks teada investeerimisega alustades. Muuhulgas räägitakse varaklassidest ning tehakse läbi esimesed praktilised sammud aktsiatesse investeerimisel ning info hankimisel.

€99

Tehnilise analüüsi tööriistad

Koolitus annab ülevaate olulisematest tehnilise analüüsi põhimõtetest ning meetoditest. Lisaks antakse põhjalik ülevaade erinevatest tööriistadest, kuidas tehnilist analüüsi rakendada ning näidetes kasutatakse reaalseid kauplemissituatsioone börsilt.

€149

Investeerimise tööriistad

Saad ülevaate tööriistadest, millega muuta oma investeeringute tegemine, analüüsimine ning jälgimine lihtsamaks. Käsitletakse kontrollnimekirju, suhtarvude, dividendi- ja rahavoogude diskonteerimist puudutavad mudelid, tehnilise analüüsi, tuletisinstrumentide ning kinnisvara analüüsi tööriistad.

€69

Majandustsüklid ning makromajandus

Koolitus annab ülevaate majandustsüklitest ning kuidas need mõjutavad investeeringuid. Samuti käsitletakse olulisemaid makromajanduse näitajaid ning nende tõlgendamist.

€69

Isiklike rahaasjade põhimõtted

See koolitus sisaldab kõike olulist, mida peaksid teadma oma rahaasjade paremast korraldamisest ning vajalikest teadmistest, et teha paremaid finantsotsuseid.

€69

Suhtarvude kiirkursus

Koolitus annab lühiülevaate ning praktilised näited, kuidas kasutada investeeringute hindamise juures suhtarve ning võrrelda omavahel börsiettevõtteid.

€69

Väärtuspõhine investeerimine – kiirkursus

Antud kursus õpetab, kuidas leida odava hinnaga väärtpabereid, mis ei pruugi olla kõige populaarsemad, kuid mis on fundamentaalselt alahinnatud ning võiksid edaspidi pakkuda head tootlust.

€49

Investeerimisideede leidmise lühikursus

Käesolev koolitus tutvustab lähenemisi, kuidas leida enda jaoks sobivaid investeerimisideid, kasutades selleks erinevaid tööriistu, kasulikke internetiallikaid või teiste investorite poolt avaldatavat informatsiooni.

€69

Võlakirjade hindamine

Käesolev koolitus annab ülevaate koos praktiliste rakendustega, kuidas hinnata ning võrrelda võlakirju ning teha vajalikke arvutusi.

€99

Portfelli loomise ja analüüsi tehnikad ja tööriistad

Koolitus annab ülevaate põhimõtetest, mida tasub järgida oma portfelli koostamise juures ning käsitleb tööriistu ning lähenemisi, kuidas oma portfelli paremini juhtida ning investeeringutest ülevaadet omada.

€49

Investeerimine läbi ettevõtte

Lühikoolitus annab ülevaate peamistest eelistest ja puudustest, mis tekivad ettevõtte alt investeerides võrreldes eraisikuna investeerimisega. Räägitakse ettevõtete jaoks maaklerkontode avamisest ning muudest ettevõtte alt investeerimise aspektidest.

Tasuta

Rahaedu põhimõtted – raamatu lisamaterjalid

See tasuta lühikoolitus sisaldab raamatu "Rahaedu põhimõtted" lisamaterjali ning teema lühitutvustuseks olevat lühiloengut.

€49

Praktiline alustamine

Antud koolitus annab sulle praktilised näpunäited, kuidas alustada ning seda kõike ainult läbi näidete. Ei mingeid üleliigseid teoreetilisi selgitusi, mida saad soovi korral ise hiljem juurde lugeda.

€49

Kõik mida teada pensionist

Siia koolitusele oleme kokku kogunud materjali, mis annaks ülevaate Eesti pensionisüsteemist ning vastaks olulistele küsimustele, kas ja kuidas enda pensioni koguda.

€49

Käitumusliku rahanduse lühikursus

Koolitus annab ülevaate, mida kujutab endast käitumuslik rahandus ning kuidas vältida investeerimise juures emotsioonidest ning inimpsühholoogiast tingitud vigu ehk teha kokkuvõttes paremaid finantsotsuseid.

€149

Tuletisinstrumentide kasutamine investeerides

Käesolev koolitus annab põhjaliku ülevaate erinevatest tuletisinstrumentidest ning kuidas neid praktiliselt oma investeeringute juures kasutada selliselt, et vältida liigseid riske.

Online seminarid

Iga kuu esimesel ja kolmandal kolmapäeval toimuvad online seminarid, kus iga kord räägitakse mõnda praktilist teemat ning antakse ülevaade hetkel finantsturgudel toimuvast. Lisaks on see koht, kus kõik osalejad saavad koolitajalt oma küsimusi küsida.

Shopping Cart

Kuidas teha paremaid investeeringuid?

  1. Mida on vaja edukaks investeerimiseks?
  2. Kuidas kiiresti ja efektiivselt analüüsida aktsiainvesteeringuid?
  3. Millistest põhimõtetest lähtuvalt koostada portfelli?

Saa TASUTA põhjalik kokkuvõtte koos videodega: