fbpx

Kõik koolitused

Vaata koolitusi ning nende sisu, registeeri ning osale endale sobival ajal!
Kõik

Videokoolitused

Siit leiad kõik koolitused, mis kuuluvad koolituspaketti. Kõiki neid koolitusi saad läbida endale sobival ajal virtuaalselt. Ühtse paketina on koolitused alati soodsamalt ning lisaks saad ligipääsu täiendavatele teenustele ja materjalidele. Iga koolituse puhul näed sellele klikkides koolituse sisu kirjeldust ja struktuuri.

Online seminarid

Iga kuu esimesel ja kolmandal kolmapäeval toimuvad online seminarid, kus iga kord räägitakse mõnda praktilist teemat ning antakse ülevaade hetkel finantsturgudel toimuvast. Lisaks on see koht, kus kõik osalejad saavad koolitajalt oma küsimusi küsida.

Aktsiainvestori meistrikoolitus

Koolitus keskendub aktsiatesse investeerimisele alates baasteadmistest kuni keerukate aktsia väärtuse hindamise mudeliteni välja.

Investeerimisega alustamine

Koolitus keskendub kõige olulisematele aspektidele, mida igaüks võiks teada investeerimisega alustades. Muuhulgas räägitakse varaklassidest ning tehakse läbi esimesed praktilised sammud aktsiatesse investeerimisel ning info hankimisel.

Isiklike rahaasjade põhimõtted

See koolitus sisaldab kõike olulist, mida peaksid teadma oma rahaasjade paremast korraldamisest ning vajalikest teadmistest, et teha paremaid finantsotsuseid.

Suhtarvude kiirkursus

Koolitus annab lühiülevaate ning praktilised näited, kuidas kasutada investeeringute hindamise juures suhtarve ning võrrelda omavahel börsiettevõtteid.

Väärtuspõhine investeerimine – kiirkursus

Antud kursus õpetab, kuidas leida odava hinnaga väärtpabereid, mis ei pruugi olla kõige populaarsemad, kuid mis on fundamentaalselt alahinnatud ning võiksid edaspidi pakkuda head tootlust.

Tasuta

Rahaedu põhimõtted – raamatu lisamaterjalid

See tasuta lühikoolitus sisaldab raamatu "Rahaedu põhimõtted" lisamaterjali ning teema lühitutvustuseks olevat lühiloengut.

Investeerimisideede leidmise lühikursus

Käesolev koolitus tutvustab lähenemisi, kuidas leida enda jaoks sobivaid investeerimisideid, kasutades selleks erinevaid tööriistu, kasulikke internetiallikaid või teiste investorite poolt avaldatavat informatsiooni.

Investeerimise tööriistade lühikursus

Antakse ülevaate tööriistadest, millega muuta oma investeeringute tegemine, analüüsimine ning jälgimine lihtsamaks. Käsitletakse kontrollnimekirju, aktsiate ning kinnisvara analüüsi tööriistu.

Tehnilise analüüsi tööriistad

Koolitus annab ülevaate olulisematest tehnilise analüüsi põhimõtetest ning meetoditest. Lisaks antakse põhjalik ülevaade erinevatest tööriistadest, kuidas tehnilist analüüsi rakendada ning näidetes kasutatakse reaalseid kauplemissituatsioone börsilt.

Investeerimine läbi ettevõtte

Lühikoolitus annab ülevaate peamistest eelistest ja puudustest, mis tekivad ettevõtte alt investeerides võrreldes eraisikuna investeerimisega. Räägitakse ettevõtete jaoks maaklerkontode avamisest ning muudest ettevõtte alt investeerimise aspektidest.

Praktiline alustamine

Antud koolitus annab sulle praktilised näpunäited, kuidas alustada ning seda kõike ainult läbi näidete. Ei mingeid üleliigseid teoreetilisi selgitusi, mida saad soovi korral ise hiljem juurde lugeda.

Finantsanalüüsi ja finantsjuhtimise alused

Koolitus annab põhiteadmised finantsanalüüsist ning finantsjuhtimise otsuste jaoks vajalikest sisenditest ning kuidas seeläbi parandada ettevõtte finantsjuhtimise otsuseid.

Kõik mida teada pensionist

Siia koolitusele oleme kokku kogunud materjali, mis annaks ülevaate Eesti pensionisüsteemist ning vastaks olulistele küsimustele, kas ja kuidas enda pensioni koguda.

Krüptovaradesse investeerimise alused

Seletatakse lahti, mida kujutavad endast krüptovarad ning seotud olulisemad mõisted ning mis on mõistlikud viisid krüptovaradesse investeerimiseks ja kuidas mitte sattuda erinevate petuskeemide ohvriks.

Võlakirjade hindamine

Käesolev koolitus annab ülevaate koos praktiliste rakendustega, kuidas hinnata ning võrrelda võlakirju ning teha vajalikke arvutusi.

Tuletisinstrumentide kasutamine investeerides

Käesolev koolitus annab põhjaliku ülevaate erinevatest tuletisinstrumentidest ning kuidas neid praktiliselt oma investeeringute juures kasutada selliselt, et vältida liigseid riske.

Fundamentaalanalüüs ning finantsmudelid

Antud koolitus on mõeldud edasijõudnud invesorile, kes soovib kasutada Excelit, et koostada ettevõtte finantside analüüsiks ning väärtuse hindamiseks finantsmudeleid.

Portfelli loomise ja analüüsi tehnikad ja tööriistad

Koolitus annab ülevaate põhimõtetest, mida tasub järgida oma portfelli koostamise juures ning käsitleb tööriistu ning lähenemisi, kuidas oma portfelli paremini juhtida ning investeeringutest ülevaadet omada.

Optsioonistrateegiate rakendamine

Käesolev koolitus annab praktilise suunitlusega ülevaate olulisematest optsioonistrateegiatest, mida investeerides saab enda kasuks tööle panna.

Käitumusliku rahanduse lühikursus

Koolitus annab ülevaate, mida kujutab endast käitumuslik rahandus ning kuidas vältida investeerimise juures emotsioonidest ning inimpsühholoogiast tingitud vigu ehk teha kokkuvõttes paremaid finantsotsuseid.

Tasuta veebiseminar ja parim pakkumine!

Jäta oma email ning saadame sulle kutse tasuta veebiseminarile ning esimestele klientidele on alati parim pakkumine

Pane end kirja tasuta veebiseminarile