fbpx

Vali koolituspakett

Omanda teadmisi mugavalt ja oma tempos

Teadmised aitavad teha paremaid investeerimisotsuseid
Eripakkumine pikendatud kuni 27 oktoober, aega jäänud:
00
Päeva
00
tundi
00
minutit
00
sekundit
Aastane tellimus

Sisaldab kõiki antud veebilehel virtuaalselt kättesaadavaid koolitusi ning lisamaterjale, sh investeerimise tööriistu aastasel perioodil. Veebikoolitusi saab läbida endale sobival ajal ja mugavalt oma arvuti taga. 

Hind vastavalt koolitusele: sh nii tasuta kui tasulised koolitused

Ei sisalda osavõttu regulaarsetest veebiseminaridest (sisaldub ainult koolituspaketi tellimuses). Sisaldab kõiki valitud koolituse lisamaterjale.

Ei ole tellimust

Üksikkkoolitusel osaleja

Saad ligipääsu nendele koolitustele ja seotud lisamaterjalidele, mille eest oled tasunud või mis on kõigile tasuta kättesaadavad.

Koolituspaketi omanik

Saad ligipääsu kõigile nii tasuta kui tauslistele koolitustele ja materjalidele, mis antud veebilehele on üles pandud. Lisaks saad kasutamiseks investorile kasulikke tööriistu.

Kui sa ei ole rahul

Anname 100% raha tagasi garantii

Kui sa ei ole rahul koolitusega, anna sellest 30 päeva jooksul teada ja maksame sulle kogu raha tagasi.

Aastane koolituspakett sisaldab:
Videokoolitust
0

Väärtus:

Füüsiliselt sarnastel koolitusel osalemisel hind ja aeg:
5-10 tuhat EUR ja 1-2 aastat

Lisaks saad kõik, mis koolituste käigus loodud ning mida ise kasutan investeerimisel

Kõik

Exceli tööriistad

Investeerimistööriistade ja hindamismudelite väärtus:
täiendavalt: 1-4 tuhat EUR

Kõik

Kontrollnimekirjad

Kontrollnimekirjad investeeringute tegemiseks, hindamiseks ning monitoorimiseks:
täiendavalt: kuni 1 tuhat EUR
Saa abi ja infot kui hätta jääd

Võimalus küsida küsimusi ja saada ekspertnõu

Alati saad saata oma küsimusi ning vajadusel eraldi osta personaalse online konsultatsiooni, mis on kättesaadav vaid koolituspaketi omanikele.

Täielik koolituspakett:

EUR
10000
Koguväärtus
kuni 15 000 EUR
Hind: 0/15000 EUR
Eraldi ostes koolituste hind kokku 1354 EUR
Lisaks kõik uuendused

kogu tellimuse perioodil

100% raha tagasi garantii

Koolituskeskkond täieneb pidevalt ning kõik koolitused jõuavad veebikeskkonda koolituspaketi kehtivuse ajal. Kui sa siiski pole rahul keskkonna või koolitustega, anname sulle 100% raha tagasi garantii 30 päeva jooksul peale ostmist. Anna lihtsalt teada ja maksame kogu raha tagasi.

Soovitatud
Täielik koolituspakett

299 €

aastas
Eripakkumine pikendatud kuni 27 oktoober, aega jäänud:
00
Päeva
00
tundi
00
minutit
00
sekundit
Kui vajad midagi personaalsemat

Personaalne klient

Tegemist on personaalse teenusega, mida pakutakse vaid piiratud arvul klientidele pärast soovide ja ootuste kaardistamist. Mõeldud kliendile, kes sooviks enda valitud reaalse elu kaasustele saada koolitajalt haridusliku sisuga potentsiaalseid lahendusi. Või siis kliendile, kes sooviks personaalset lähenemist enda või lähedaste koolitamiseks ning füüsiliselt toimuvaid sessioone lisaks videokoolitustele. Personaalsele kliendile töötatakse välja soovidele vastav programm või valitud kaasuste näitelahendused, mis aitaks personaliseeritud investeerimise, portfellijuhtimise või väärtuse hindamise probleemidele saada lahendusnäiteid. Lisaks saab personaalne klient ligipääsu 12 kuuks koolituspaketi sisule.

Personaalne klient

6 kuud
Piiratud saadavus

** tegemist on rangelt haridusliku sisuga, mitte finantsnõustamisega

Sul on küsimus?

KKK

Siin on vastused korduma kippuvatele küsimustele

Siit veebikeskkonnast leiad hulga koolitusi, mis on mõeldud erineva tasemega investorile. Siin on algajale investorile mõeldud koolitusi, aga samuti keerukamaid ja juba edasijõudnutele mõeldud koolitusi, millest täieliku efekti saamiseks tasub lahendada ka koolituse juures antud ülesandeid, millele saab koolitajalt ka tagasisidet.

Saad alati peale esmase tellimuse tegemist lihtsalt tellimuse uuenemise välja lülitada. 

Kõik koolitused annavad sulle aastase ligipääsu koolitus(te)le. Aasta jooksul võidakse koolitusi uuendada ning samuti lisada uusi koolitusi. Olgem ausad, kui sa pole aasta jooksul koolituste sisuga tutvunud, siis vaevalt on sul motivatsiooni seda ka hiljem teha.

Saad valida ja osta ka üksikuid koolitusi, kuid teatud hüved on mõeldud vaid aastase paketi omanikele. Palju samasisulist infot on tasuta kättesaadav ka veebist ning alati saad lugeda ka minu autorlusel valminud raamatuid. On täiesti võimalik, et alustava investori eelarve puhul tulebki alustada mõnest muust õppematerjalist, kuid oled alati oodatud tagasi ka siia.

Siin lehel olevad koolitused ei ole otseselt loodud lastele, kuid investeerimishuvilised teismelised ja varateismelised on huviga antud koolitusi läbinud ning kogu sisu peaks olema neile ka arusaadav (vahest tuleb võibolla mõnda mõistet järgi vaadata).

Kui töötad haridusasutuses ning soovid oma õpilastele anda ligipääsu e-õppe kursustele, mis puudutavad kas isiklike rahaasjade korraldamist või investeerimist, siis palun võta ühendust ning meil on pakkuda koolidele väljatöötatud e-õppe programme.

Koolituspaketi näol on tegemist perioodilise teenusega, mis uueneb automaatselt perioodi lõppedes ning selle ostmiseks on vajalik krediitkaart. Üksikuid koolitusi saab osta ka pangalingi kaudu.

Jah, koolituse ostmiseks kellelegi teisele tuleb ostes valida vastav linnuke ning koolituse ostjale saadetakse link, mille saab osalemiseks edastada inimesele, kes reaalselt veebikeskkonda kasutama hakkab.

Koolituste näol on tegemist täiendkoolitusega, mis sobib suurepäraselt ka ettevõtte töötajatele ning on kuluna klassifitseeritav ettevõtluskuluna. Ettevõttele arve saamiseks tuleb ostes sisestada vormi lihtsalt ettevõtte andmed lisaks kasutaja andmetele.

Ei. Registreerides nõustud kasutamistingimustega, mille puhul on keskkonna kasutajaks üks kindel isik ning oma ligipääsuparoole ei ole lubatud kellegagi jagada. Kui soovid saada ligipääsu endale ja mõnele oma pereliikmele, siis võta meiega ühendust ning on saame pakkuda mitme kasutaja puhul märkimisväärset allahindlust alates teisest kasutajast. 

Kui soovid soetada ligipääsu ettevõtte töötajatele, siis palun võta meiega ühendust ning saame ka vajadusel välja pakkuda kohandatud paketi soovitud koolitustest.

Palun võta meiega ühendust emailil info@investeerimiskoolitus.ee ning tegeleme probleemiga esimesel võimalusel. Palun arvesta, et meie klienditugi ei ole päris 24/7 kättesaadav, kuid omalt poolt luban, et ükski probleem ei jää lahenduseta ning eriti maksete puhul tegeleme probleemiga kõrgeima prioriteediga.

Pakume 100% raha tagasi garantiid, kui annad soovist teada 14 päeva jooksul. Sel juhul kanname viivitamatult raha tagasi.

Muidu saad teenuse katkestada igal ajal ning sellisel juhul kehtib ligipääs kuni koolituspaketi perioodi lõpuni. Kuna lisaks koolitustele saad ligipääsu ka suurele hulgale muudele materjalidele, siis hilisemal katkestamisel me osalisi tagasimakseid ei paku.

Kui oled aga tõsiselt teenuse kvaliteedis pettunud, siis palun anna meiele konstruktiivset tagasisidet ning põhjendatud juhtudel leiame ka sellisel juhul igale konkreetsele situatsioonile vastava lahenduse, mis loodetavasti kõiki osapooli rahuldab. Meie eesmärk on pakkuda kõrge kvaliteediga teenuseid ning klientide rahulolu on meile väga oluline.

Kõik lehel olevad koolitused on pidevalt teatud muutumises. Aja jooksul lisame uusi koolitusi ning materjale ja uuendame vanu. Kuid teatud juhtudel võib mõni koolitus valikust ka kaduda või asenduda mõne teises formaadis või pealkirjaga koolitusega.

Võib ka juhtuda, et alguses lisame koolituse kohta vaid teatud materjalid/videod ning neid hakatakse jooksvalt pidevalt täiendama. Seetõttu soovitame  hoida silm peal meie uudistel, mille saadame välja kord kuus ning kus on alati toodud välja toimunud või ees ootavad muutused koolituste või materjalide osas.

Aastase koolituspaketi omanikud saavad automaatseid uuendusi kogu tellimusperioodi jooksul. Ehk kui keskkonda lisatakse mõni uus koolitus, siis on paketi omanikul kohe sellele ka autumaatselt ligipääs. 

Siin on sulle vaatamiseks mõned näidisvideod koolitustelt

Registreerijatele ligipääs kõigile videotele, tööriistadele, materjalidele jne ning uuendused aasta jooksul
Näidisvideo: Mis mõjutab aktsia hinda?
Näidisvideo: Kuidas vältida investeerimisvigu?
Shopping Cart