fbpx

Meie koolitajad

Meie

Koolitaja

Käesolev keskkond on loodud selleks, et kvaliteetne hariduslik sisu ning teadmised rahandusest oleksid kättesaadavad ka väljaspool ülikooli akadeemilist keskkonda ning lihtsamas formaadis. Eesmärgiks on, et valik koolitusi täieneks pidevalt ning aja jooksul tekiks siia koolitusi mitmetelt tunnustatud autoritelt.

Tõnn Talpsepp, PhD, CFA, FRM

Olen finantsturgudega seotud olnud kogu oma teadliku elu, olles töötanud pangandussektoris, investeerimisettevõttes ning Eesti, Soome ja Šveitsi ülikoolides. Lisaks doktorikraadile rahanduses on mul ka IT-alane haridus ning tegelen teadustööga, mis neid kaht valdkonda seob. Olen olnud päevakaupleja ning tegutsen investorina, kuid alati on üheks minu eesmärgiks olnud rahandusalaste teadmiste edasiandmine. Mul on väga hea meel, et kunagi alustatud „Eraisiku rahanduse“ õppeainest on koos kaasautoritega õnnestunud luua üks populaarsemaid kursusi nii Tallinna Tehnikaülikoolis kui ka Eesti Ettevõtluskõrgkoolis Mainor.
Lisaks võid leida materjali

Kaasautorid

Neid seob ühine kirg rahanduse vastu. Nad on pikaajalise kogemuse ja doktori kraadiga investorid, õppejõud ning investorite käitumise uurijad, kelle auhinnatud teadustööd on avaldatud rahvusvahelistes tippteadusajakirjades. Nende teooriat ja praktikat kombineerivaid loenguid ja koolitusi saadab väga suur menu.

Kristjan Liivamägi, PhD

Olen varahaldusettevõtte KML Invest OÜ omanik ning finantsturgudel investorina tegutsenud üle 14 aasta. Tegelen teadustööga ning annan loenguid finantsturgude, rahanduse, panganduse ja finantsjuhtimise teemadel Tallinna Tehnikaülikoolis ning Eesti Ettevõtluskõrgkoolis Mainor. Eelnevalt olen töötanud finantssektoris vandeaudiitorina rahvusvahelises audiitorbüroos Ernst & Young ning Tallinna Linnakantselei finantsteenistuses linnakassa osakonna juhtivspetsialistina. Olen omandanud Tallinna Tehnikaülikoolis doktorikraadi finantsökonoomika erialal ning magistrikraadi panganduse ja rahanduse erialal.

Tarvo Vaarmets, PhD

Aastal 2000 Saaremaalt Tallinnasse ülikooli infotehnoloogiat õppima tulles olin sunnitud üleöö rahaliselt ise toime tulema. Õppisin vähesega elama, õppisin säästma. Peagi tegin esimesed investeeringud. See lummas sedavõrd, et pärast IT eriala lõpetamist keskendusingi rahandusele. Studeerisin nii Prantsusmaal kui ka Eestis, lõpetades majandusmagistrantuuri cum laude. Samal ajal töötasin ka Äripäeva börsitoimetuses, hiljem rahandusalal riigisektoris ja panganduses. Olen end seejuures pidevalt edasi harinud, nii praktiliselt investeerides kui ka Tallinna Tehnikaülikoolis teadustööd tehes. Rahandus ja teadmiste jagamine jääb mulle südamelähedaseks elu lõpuni.
Shopping Cart