fbpx

avaleht

Tuletisinstrumentide kasutamine investeerides

Käesolev koolitus annab põhjaliku ülevaate erinevatest tuletisinstrumentidest ning kuidas neid praktiliselt oma investeeringute juures kasutada selliselt, et vältida liigseid riske.

Investeerimise tööriistad

Siin koolitusel antakse ülevaate tööriistadest, millega muuta oma investeeringute tegemine, analüüsimine ning jälgimine lihtsamaks. Käsitletakse kontrollnimekirju, aktsiate ning kinnisvara analüüsi tööriistu. Siia on kokku koondatud ka kõigil teistel koolitustel käsitletud tööriistad ning näited nimetatud tööriistade kasutamise kohta. Enamikel juhtudel on lisatud Exceli failide juures ka selgitavad videod, kuid mõnel juhul ka tekstiline selgitus. Tööriistade kasutamine …

Investeerimise tööriistad Read More »

Tehnilise analüüsi tööriistad

Koolitus annab ülevaate olulisematest tehnilise analüüsi põhimõtetest ning meetoditest. Lisaks antakse põhjalik ülevaade erinevatest tööriistadest, kuidas tehnilist analüüsi rakendada ning näidetes kasutatakse reaalseid kauplemissituatsioone börsilt.

Suhtarvude kiirkursus

Koolituse lühikirjeldus Suhtarvude kiirkursus annab ülevaata kõigist olulisematest suhtarvudest nagu P/E, P/B, P/S ning P/CF. Käsitletakse seda, kuidas nimetatud suhtarve paremini võrrelda ning vajadusel ise arvutada ning milliseid variatsioone vastavatest suhtarvudest eksisteerib. Käsitletakse ka ettevõtte väärtusel baseeruvaid suhtarve nagu EV/EBITDA ning EV/EBIT. Vaadeldakse, millised suhtarvud on ajalooliselt paremini töötanud ning milliste tööstusharude puhul millist suhtarvu …

Suhtarvude kiirkursus Read More »

Väärtuspõhine investeerimine – kiirkursus

Antud kursus õpetab, kuidas leida odava hinnaga väärtpabereid, mis ei pruugi olla kõige populaarsemad, kuid mis on fundamentaalselt alahinnatud ning võiksid edaspidi pakkuda head tootlust.

Aktsiainvestori meistrikoolitus

Koolituse sisu: Koolitus keskendub aktsiatesse investeerimisele alates baasteadmistest kuni keerukate aktsia väärtuse hindamise mudeliteni välja. Räägime üldistest aktsiaanalüüsi põhimõtetest, makromajanduse mõjust investeeringutele, ettevõtete analüüsimisest ning aktsia õiglase väärtuse hindamisest kasutades nii suhtarve kui ettevõtte rahavoogude diskonteerimise mudeleid. Koolitus on mõeldud investorile, kellel on investeerimise põhimõisted selged ning kes tahab süveneda ka keerulisemate analüüsi meetodite rakendamisele.

Investeerimisega alustamine

Koolitus keskendub kõige olulisematele aspektidele, mida igaüks võiks teada investeerimisega alustades. Muuhulgas räägitakse varaklassidest ning tehakse läbi esimesed praktilised sammud aktsiatesse investeerimisel ning info hankimisel.

Isiklike rahaasjade põhimõtted

Koolituse kirjeldus Koolituse eesmärgiks on tõsta osalejate teadmiste taset isiklike rahaasjade korraldamisel ning aidata teha paremaid finantsotsuseid. Koolitusel räägitakse, kuidas oma rahaasju efektiivselt korraldada; kuidas laenutooteid mõistlikult kasutada; ning kuidas igapäevaste rahaasjade korraldamise kõrvalt saaks rahuliku südamega investeeringuid teha ning püüelda rahalise vabaduse poole ning milliseid mõistlikke eesmärke endale seada. Siin koolitusel räägitavad põhimõtted on …

Isiklike rahaasjade põhimõtted Read More »